Face.by është një rrjet social që ju ofron mundësinë të komunikoni me miqtë e juaj, të njoftoni miq të ri dhe të mësoni se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Për të shfrytëzuar këtë faqe, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni!


vlerësimi: »
Весна чуть-чуть задерживается, но это не повод грустить: как-никак
приближаются......
vlerësimi:

Как ты относишься к рекламе на ТВ?

1. прекрасно
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
2. отвлекает
Meshkuj 100% (1 Vota)Femra 0% (0 Vota) 100% (1 Vota)
3. раздражает
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
4. я не смотрю ТВ
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
5. другое
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)

Përgjigje: 1
Meshkuj - Meshkuj     Femra - Femra
Komente (0) »


Sondazhi është propozuar nga ania3011.
Propozo sondazh të ri »


Nëse dëshironi të plotësoni sondazhin, ju duhet të identifikoheni.

Urime ditëlindjen:
shahid2 Wikusik NataliaEA
super koplimente - 01:04
kiss you sweet - 01:04
offline Flufy
Очень красивая и сексуальная леди - 01:04
Обалденная! - 01:03
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
elena18111972
вот это очеровательная девушка )) - 01:03
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
Ksenia
offline Ksenia
очень очень приятно фото - 01:02
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
Levanova
HAPPY BIRTHDAY - 23:14
Nuk ke profil?
Kërko njerëz
gjinia:
mosha:  
anëtarë online: 0 | kërkoni më shumë »

Çifti më i mirë
  6.23
Ditë sëbashku: 197
dobidos
ShuRo4ka
Video e promovuar
Vlatko Miladinovski - Vel...
Vlatko Miladinovski - Veljo Kerko самы цікавы інтэрвал з 2:00 да 02:05
Rating All.BY